Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de consultanță în domeniul achizițiilor

Număr anunț
DA32402238
Autoritate contractantă
Institutul de Investigare a Crimelor Comunismului si Memoria Exilului Romanesc (CUI 26282150)
Furnizor / câștigător
GALEŞ ANDREI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 44953009)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
18.01.2023 00:00
Data finalizării
19.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat