Atribuită Cumpărare directă

Pachet alimente diverse pentru UM01924 din data de 18/01/2023

Număr anunț
DA32402624
Autoritate contractantă
UM 01924 (CUI 15984869)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI 1094763)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.310,16 RON
Valoare atribuită
1.310,16 RON
Data publicării
18.01.2023 00:00
Data finalizării
18.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.310,16 RON

din 1.310,16 RON estimat