Atribuită Cumpărare directă

Pachet programe calculator

Număr anunț
DA32403557
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI RO8189348)
Furnizor / câștigător
MCL SISTEM SRL (CUI 11513427)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.195,60 RON
Valoare atribuită
12.195,60 RON
Data publicării
18.01.2023 00:00
Data finalizării
20.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.195,60 RON

din 12.195,60 RON estimat