Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CAZARE LA CABANA FRAGA PENTRU 80 STUDENTI IN PER .14-20 FEBRUARIE 2023-FB

Număr anunț
DA32403570
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
FRAGA M.M. S.R.L. (CUI 1127194)
Cod CPV
55200000-2 · Campinguri si alte tipuri de cazare decat cea hoteliera (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.160 RON
Valoare atribuită
20.160 RON
Data publicării
18.01.2023 00:00
Data finalizării
18.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.160 RON

din 20.160 RON estimat