Atribuită Cumpărare directă

TAMIFLU 30 MG

Număr anunț
DA32403872
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI RO4006707)
Furnizor / câștigător
FARMACIA BALSAM SRL (CUI 2204201)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,46 RON
Valoare atribuită
302,46 RON
Data publicării
18.01.2023 00:00
Data finalizării
20.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,46 RON

din 302,46 RON estimat