Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE MASA LA CABANA FRAGA PENTRU 80 STUDENTI IN PER . 14-20 FEBRUARIE 2023-FB

Număr anunț
DA32403946
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
FRAGA M.M. S.R.L. (CUI 1127194)
Cod CPV
55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.920 RON
Valoare atribuită
31.920 RON
Data publicării
18.01.2023 00:00
Data finalizării
18.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.920 RON

din 31.920 RON estimat