Atribuită Cumpărare directă

Produse igiena (sapun si perie unghii)

Număr anunț
DA32405167
Autoritate contractantă
Oficiul National pentru Cultul Eroilor (CUI 16583598)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,44 RON
Valoare atribuită
190,44 RON
Data publicării
18.01.2023 00:00
Data finalizării
19.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,44 RON

din 190,44 RON estimat