Atribuită
Cumpărare directă
Senzor SpO2 ; Pulsoximetru profesional Contec CMS60D, senzor adulti, pediatric si cablu de extensie
- Număr anunț
- DA32405585
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Furnizor / câștigător
- TG SOLUTIONS COM SRL (CUI 14685818)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON
- Data publicării
- 18.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 19.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.