Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII REVIZIE TEHNICA ANUALĂ PENTRU 2 (DOUA) AUTOTURISME DACIA DUSTER

Număr anunț
DA32406176
Autoritate contractantă
Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN SUD INVEST SRL (CUI 22724373)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.052,38 RON
Valoare atribuită
3.052,38 RON
Data publicării
18.01.2023 00:00
Data finalizării
20.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.052,38 RON

din 3.052,38 RON estimat