Atribuită Cumpărare directă

Servicii proiectare tehnica Modernizare, reabilitare și dotare clădire Primărie com.Cartisoara

Număr anunț
DA32406434
Autoritate contractantă
Comuna Cirtisoara (CUI 4405929)
Furnizor / câștigător
ANVAN PROIECTARE S.R.L. (CUI 45117087)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96.010 RON
Valoare atribuită
96.010 RON
Data publicării
18.01.2023 00:00
Data finalizării
19.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96.010 RON

din 96.010 RON estimat