Atribuită Cumpărare directă

Filtru uscator autobuz Irisbus Arway 2007 si tampon motor stanga-dreapta Mercedes Benz

Număr anunț
DA32406908
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
613,36 RON
Valoare atribuită
613,36 RON
Data publicării
19.01.2023 00:00
Data finalizării
20.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

613,36 RON

din 613,36 RON estimat