Atribuită Cumpărare directă

CALENDAR DE PERETE TRIPTIC 12 FILE/LIPICI SOLID 36 GR/ATA ALBA BUMBAC 200 GR/AGENDA A5 DATATA 2023/C

Număr anunț
DA32409059
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01764 (CUI 27124086)
Furnizor / câștigător
PROMO CRIS 2000 (CUI 27242324)
Cod CPV
30199792-8 · Calendare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
875,10 RON
Valoare atribuită
875,10 RON
Data publicării
19.01.2023 00:00
Data finalizării
19.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

875,10 RON

din 875,10 RON estimat