Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHET PRODUSE DE CURATAT SI LUSTRUIT

Număr anunț
DA32409530
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALĂ MARIA BRINDEA COMUNA PESAC (CUI 29156300)
Furnizor / câștigător
SIDE TRADING SRL (CUI 15107812)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.115,84 RON
Valoare atribuită
3.115,84 RON
Data publicării
19.01.2023 00:00
Data finalizării
20.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.115,84 RON

din 3.115,84 RON estimat