Atribuită Cumpărare directă

totem personalizat

Număr anunț
DA32410039
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI 16824238)
Cod CPV
31523000-8 · Indicatoare si placute luminoase (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.318 RON
Valoare atribuită
7.318 RON
Data publicării
19.01.2023 00:00
Data finalizării
20.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.318 RON

din 7.318 RON estimat