Atribuită Cumpărare directă

Servici demontare ghirlande și figurine penrtu iluminat festiv

Număr anunț
DA32411443
Autoritate contractantă
Comuna Atel (Primaria Atel jud. Sibiu) (CUI 4406118)
Furnizor / câștigător
SANDA EMIL PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 44001881)
Cod CPV
51110000-6 · Servicii de instalare a echipamentului electric (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.887,18 RON
Valoare atribuită
16.887,18 RON
Data publicării
19.01.2023 00:00
Data finalizării
20.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.887,18 RON

din 16.887,18 RON estimat