Atribuită Cumpărare directă

Dezumidificator si purificator, dezumidificatoare

Număr anunț
DA32412068
Autoritate contractantă
Opera Maghiara Cluj-Napoca (CUI 4288357)
Furnizor / câștigător
SOLDEC SRL (CUI 18226257)
Cod CPV
42113161-0 · Deumidificatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.757,39 RON
Valoare atribuită
5.757,39 RON
Data publicării
19.01.2023 00:00
Data finalizării
20.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.757,39 RON

din 5.757,39 RON estimat