Atribuită Cumpărare directă

BX446 Fir poliester 4/0, L=75cm, ac 18,7mm 3/8 cerc triunghiular

Număr anunț
DA32412252
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
509,88 RON
Valoare atribuită
509,88 RON
Data publicării
19.01.2023 00:00
Data finalizării
20.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

509,88 RON

din 509,88 RON estimat