Atribuită Cumpărare directă

Produse si materiale de igiena si ingrijire personala, PACHET ADV1339349

Număr anunț
DA32412403
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.573,90 RON
Valoare atribuită
14.573,90 RON
Data publicării
19.01.2023 00:00
Data finalizării
25.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.573,90 RON

din 14.573,90 RON estimat