Atribuită Cumpărare directă

Lioton Gel 100000UI/100g gel x 50g

Număr anunț
DA32412651
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI 30593643)
Cod CPV
33141550-0 · Heparina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.769 RON
Valoare atribuită
2.769 RON
Data publicării
19.01.2023 00:00
Data finalizării
20.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.769 RON

din 2.769 RON estimat