Atribuită Cumpărare directă

SF,PT,DTAC,A.T SI DOC. AVIZ PTR. CREAREA UNUI SISTEM DE MONITORIZARE SI SIGURANTA A SPATIULUI PUBLIC

Număr anunț
DA32413229
Autoritate contractantă
COMUNA VIISOARA (CONSILIUL LOCAL VIISOARA) (CUI 4253774)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI 34247855)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.500 RON
Valoare atribuită
51.500 RON
Data publicării
19.01.2023 00:00
Data finalizării
20.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.500 RON

din 51.500 RON estimat