Atribuită Cumpărare directă

PACHET SCULE ELECTRICIENI(REF54, 58/11.01.2023)

Număr anunț
DA32415318
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.910,25 RON
Valoare atribuită
2.910,25 RON
Data publicării
20.01.2023 00:00
Data finalizării
20.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.910,25 RON

din 2.910,25 RON estimat