Atribuită Cumpărare directă

PIESA CONTRAUNGHI NSK M25L

Număr anunț
DA32416434
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti Rahova (CUI 9941693)
Furnizor / câștigător
DENTEX TRADING SRL (CUI 16293888)
Cod CPV
33126000-9 · Aparate de stomatologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.285,72 RON
Valoare atribuită
3.285,72 RON
Data publicării
20.01.2023 00:00
Data finalizării
25.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.285,72 RON

din 3.285,72 RON estimat