Atribuită Cumpărare directă

Pilota Iarna Matlasata 140/200 Cm - Densitate 350 Gr./Mp -Umplutura Fibra Siliconica - Antialergenic

Număr anunț
DA32417535
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
SAVETEX TRADING S.R.L. (CUI 44659624)
Cod CPV
39563600-2 · Produse textile matlasate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
20.01.2023 00:00
Data finalizării
25.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat