Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii curatenie

Număr anunț
DA32419716
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 17965618)
Furnizor / câștigător
TRANSYLVANIA RUBBER SRL (CUI 30694524)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.210 RON
Valoare atribuită
4.210 RON
Data publicării
20.01.2023 00:00
Data finalizării
25.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.210 RON

din 4.210 RON estimat