Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consiliere și dezvoltare personală elevi și părinți
- Număr anunț
- DA32419719
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA Cluj Napoca (CUI 17989935)
- Furnizor / câștigător
- Cabinet Individual de Psihologie Fustos Georgeta (CUI 44015003)
- Cod CPV
- 85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92.400 RON
- Valoare atribuită
- 92.400 RON
- Data publicării
- 20.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.