Atribuită Cumpărare directă

materiale de laborator - sticle transparente din PP cu tiosulfat, 500ml

Număr anunț
DA32419925
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Buzau (CUI 11287265)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI 12036920)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
566,10 RON
Valoare atribuită
566,10 RON
Data publicării
20.01.2023 00:00
Data finalizării
25.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

566,10 RON

din 566,10 RON estimat