Atribuită Cumpărare directă

ECOBRITE BOOSTER PLUS 25KG

Număr anunț
DA32420068
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.624,76 RON
Valoare atribuită
5.624,76 RON
Data publicării
20.01.2023 00:00
Data finalizării
25.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.624,76 RON

din 5.624,76 RON estimat