Atribuită Cumpărare directă

DIVERSE SERVICII DE INTRETINERE SI DE REPARARE

Număr anunț
DA32420158
Autoritate contractantă
GRADINI?A CU PROGRAM PRELUNGIT ”POIENI?A” (CUI 17968533)
Furnizor / câștigător
TRANSYLVANIA RUBBER SRL (CUI 30694524)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.092,44 RON
Valoare atribuită
3.092,44 RON
Data publicării
20.01.2023 00:00
Data finalizării
21.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.092,44 RON

din 3.092,44 RON estimat