Atribuită Cumpărare directă

ASISTENTA TEHNICA DE SPECIALITATE PENTRU LUCRARI DE AUTORIZARE SI RECEPTIE BOYLERE INDUSTRIALE

Număr anunț
DA32420288
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
BETACONI TEHNICA SRL (CUI 26316857)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
20.01.2023 00:00
Data finalizării
26.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat