Atribuită Cumpărare directă

SUNCA PIEPT PUI PRESATA

Număr anunț
DA32421588
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MIHAI EMINESCU (CUI 29448992)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI 5761193)
Cod CPV
15131500-0 · Produse pe baza de carne de pasare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,74 RON
Valoare atribuită
247,74 RON
Data publicării
20.01.2023 00:00
Data finalizării
25.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,74 RON

din 247,74 RON estimat