Atribuită
Cumpărare directă
!Calorifer (radiator) alb din otel Vision, tip 22, 600 x1200, 2436w, accesorii incluse - Radiatoare
- Număr anunț
- DA32421799
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL MIOVENI (CUI 24972170)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
- Cod CPV
- 44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352,94 RON
- Valoare atribuită
- 352,94 RON
- Data publicării
- 20.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.