Atribuită Cumpărare directă

Ulei motoutilaje 2T conform ADV1339937 si oferta

Număr anunț
DA32421925
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL STURDZA" AL JUDETULUI IASI
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI 13629275)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
957,98 RON
Valoare atribuită
957,98 RON
Data publicării
20.01.2023 00:00
Data finalizării
25.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

957,98 RON

din 957,98 RON estimat