Atribuită Cumpărare directă

Tetavax 1 seringa preump 0.5ml susp inj - VACCIN TETANIC ADSORBIT

Număr anunț
DA32422037
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33651620-0 · Vaccinuri impotriva difteriei si antitetanos (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.440 RON
Valoare atribuită
28.440 RON
Data publicării
20.01.2023 00:00
Data finalizării
25.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.440 RON

din 28.440 RON estimat