Atribuită Cumpărare directă

Spate cu aripi pui ,Piept de curcan dezosat,Pulpa dezosata fara piele pui, Oua consum

Număr anunț
DA32422127
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
Furnizor / câștigător
SERVICESAT SRL (CUI 23271874)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
888,36 RON
Valoare atribuită
888,36 RON
Data publicării
20.01.2023 00:00
Data finalizării
24.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

888,36 RON

din 888,36 RON estimat