Atribuită
Cumpărare directă
Consultanta expert legislatia muncii
- Număr anunț
- DA32422251
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI RO4340200)
- Furnizor / câștigător
- GRINVEST BUSINESS SRL (CUI 19193956)
- Cod CPV
- 79414000-9 · Servicii de consultanta in gestionarea resurselor umane (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 20.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.