Atribuită
Cumpărare directă
Servicii consiliere elevii și dezvoltare personală
- Număr anunț
- DA32422319
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Glodenii-Gindului (CUI 17386110)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA IA ŞI-AJUTĂ (CUI 45317611)
- Cod CPV
- 79998000-6 · Servicii de consiliere profesionala (coaching) (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 108.160 RON
- Valoare atribuită
- 108.160 RON
- Data publicării
- 20.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.