Atribuită Cumpărare directă

Adaptor IMPACT 1/2",DIM 1/2"-3/4

Număr anunț
DA32422402
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI RO14257595)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
Cod CPV
44522200-7 · Chei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,54 RON
Valoare atribuită
112,54 RON
Data publicării
20.01.2023 00:00
Data finalizării
25.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,54 RON

din 112,54 RON estimat