Atribuită
Cumpărare directă
Omega kit keyboard + mouse okm05 cu fir usb/microusb - black, OKM05
- Număr anunț
- DA32422515
- Autoritate contractantă
- URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
- Furnizor / câștigător
- TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
- Cod CPV
- 30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104,07 RON
- Valoare atribuită
- 104,07 RON
- Data publicării
- 23.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.