Atribuită Cumpărare directă

BX103 Fir acid poliglicolic 3/0, L=75cm, ac=26.2mm, 1/2 cerc, vf. Rotund....

Număr anunț
DA32423280
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141120-7 · Cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.408,80 RON
Valoare atribuită
1.408,80 RON
Data publicării
24.01.2023 00:00
Data finalizării
26.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.408,80 RON

din 1.408,80 RON estimat