Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare si montaj mobilier pentru AMENAJARE SPATIU COWORKING ADMINISTRAT DE ORADEA TECH HUB
- Număr anunț
- DA32424266
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- POLDNEK PROD SRL (CUI 8439452)
- Cod CPV
- 39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.241,34 RON
- Valoare atribuită
- 134.241,34 RON
- Data publicării
- 25.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.