Atribuită Cumpărare directă

Yato YT-41605 - Set 25 burghie metal, HSS-CO, 1-13 mm, tija cilindrica

Număr anunț
DA32424580
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
44512910-4 · Varfuri de burghiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
536,12 RON
Valoare atribuită
536,12 RON
Data publicării
25.01.2023 00:00
Data finalizării
26.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

536,12 RON

din 536,12 RON estimat