Atribuită Cumpărare directă

Intretinere si reparatii auto Dacia Logan

Număr anunț
DA32425456
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SI PROTECTIE SOCIALA TULCEA (CUI 15338175)
Furnizor / câștigător
PYF SERVICE SRL (CUI 17143277)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.003,39 RON
Valoare atribuită
1.003,39 RON
Data publicării
25.01.2023 00:00
Data finalizării
26.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.003,39 RON

din 1.003,39 RON estimat