Atribuită Cumpărare directă

Verificare lunara echipamente

Număr anunț
DA32425924
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII C. Brancoveanu (CUI 17344149)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.630,24 RON
Valoare atribuită
3.630,24 RON
Data publicării
25.01.2023 00:00
Data finalizării
26.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.630,24 RON

din 3.630,24 RON estimat