Atribuită Cumpărare directă

R 1091/20.01.2023 - INJECTOR AD BLUE

Număr anunț
DA32426922
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
CALVET PROD SRL (CUI 17080144)
Cod CPV
42996100-5 · Pulverizatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.950 RON
Valoare atribuită
18.950 RON
Data publicării
25.01.2023 00:00
Data finalizării
25.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.950 RON

din 18.950 RON estimat