Atribuită
Cumpărare directă
TM125/2023/SP SERVICII DE CURATENIE
- Număr anunț
- DA32429561
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
- Furnizor / câștigător
- NOGAKA CLEAN S.R.L. (CUI 41109340)
- Cod CPV
- 90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.900 RON
- Valoare atribuită
- 31.900 RON
- Data publicării
- 25.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.