Atribuită Cumpărare directă

Clipuri Chirurgicale din Polimer-HEM-O-LOK L, ML,XL

Număr anunț
DA32431233
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHOR
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33141120-7 · Cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.088 RON
Valoare atribuită
11.088 RON
Data publicării
25.01.2023 00:00
Data finalizării
26.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.088 RON

din 11.088 RON estimat