Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CURATENIE SEDIU DS HR

Număr anunț
DA32431961
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
DAKOTA SECURITY SERVICE SRL (CUI 27665910)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.600 RON
Valoare atribuită
51.600 RON
Data publicării
25.01.2023 00:00
Data finalizării
30.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.600 RON

din 51.600 RON estimat