Atribuită Cumpărare directă

UGUR VITRINA VERTICALA 350L USS374DTKL+timbru verde 75 lei

Număr anunț
DA32432098
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
42513210-0 · Vitrine frigorifice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.544,93 RON
Valoare atribuită
5.544,93 RON
Data publicării
25.01.2023 00:00
Data finalizării
26.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.544,93 RON

din 5.544,93 RON estimat