Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de inchiriere sistem led perimetral meci volei
- Număr anunț
- DA32432299
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
- Furnizor / câștigător
- C.N. MANAGEMENT CONSULT SRL (CUI 16442750)
- Cod CPV
- 30231300-0 · Ecrane de afisare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.750 RON
- Valoare atribuită
- 10.750 RON
- Data publicării
- 25.01.2023 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.