Atribuită Cumpărare directă

Achizitie lichid spalat parbriz iarna

Număr anunț
DA32433744
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
39831000-6 · Preparate de spalare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.491,75 RON
Valoare atribuită
1.491,75 RON
Data publicării
25.01.2023 00:00
Data finalizării
26.01.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.491,75 RON

din 1.491,75 RON estimat